درباره ما

درباره ما

“محصولات علمی انتگرال” زیر مجموعه شرکت نامگان است که از سال ۱۳۹۰ ،از برگزیده های برندهای اروپایی که به صورت متوالی برنده بهترین و با کیفیت ترین اسباب بازی های اروپا شده اند، اقدام به واردات اسباب بازی های علمی-آموزشی نموده است. این موسسه تنها وارد کننده محصولات پلاس پلاس در ایران می باشد. همچنین تنها دارنده مجوز برگزاری کلاسهای رباتیک از فیشرتکنیک آلمان و تنها اعطاکننده گواهی پایان دوره رباتیک فیشرتکنیک، به عنوان شناخته شده ترین و حرفه ای ترین محصول تولید شده در زمینه رباتیک، می باشد. بخش آموزشی انتگرال  مطابق برنامه های  fischertechnik education درگروه های سنی کودک و نوجوان اقدام به برگزاری دوره های حرفه ای مکانیک و روباتیک نموده است.

شرکت نامگان در زمینه­ برگزاری دوره­ های آموزشی STEM (مخفف کلمات علم science، فن­آوری Technology، مهندسی Engineering و ریاضیات Math) که شامل مهارت های علمی بخصوص در زمینه­ مهندسی و فن­آوری است، با برند «انتگرال» دارای سابقه چند ساله بوده و دوره­ های متعددی را بر پایه­ فیشرتکنیک آلمان و برندهای معتبر دیگر در مراکز مختلف نظیر باشگاه انقلاب، دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه علم و صنعت، باغ کتاب تهران و … برگزار نموده است.

علاوه بر این، شرکت نامگان در زمینه­ پرینترهای سه بعدی از شرکتهای پیشرو و فعال بوده و در زمینه­ های مختلف مشارکت داشته و دارد. از جمله مشارکت با مراکز پزشکی برای استفاده از پرینتر سه بعدی در زمینه­ پزشکی و توسعه­ نرم­ افزاری منحصر به فرد در تبدیل فایلهای حاصل از اکوکاردیوگرافی به فایلهای قابل پرینت، مشارکت در برگزاری و شرکت در اولین رویداد ساخت افزایشی (اردیبهشت ۹۶)، مشارکت در افزودن و داوری شاخه­ مسابقات پرینترهای سه بعدی در سیزدهمین جشنواره­ دانش ­آموزی تبیان (بهار ۹۷)، مشارکت در ثبت و راه­ اندازی انجمن صنفی ساخت افزایشی، مشارکت و داوری مسابقات دومین رویداد جامع ساخت افزایشی (آذر ۹۷) و …

برندهای وارد شده توسط انتگرال و خدمات پرینتر سه بعدی:

 

 

 

 

all-Lego

FT-education-logo